Witamy na naszych stronach!

KlienciABES - metalowe meble biurowe

Firma ABES zajmuje się kompleksowym wyposażeniem biur, banków, urzędów, zakładów pracy oraz mieszkań. Oferuje szeroki wybór mebli metalowych wraz z akcesoriami. W sklepie znajdą Państwo m.in. szafy metalowe, sejfy ogniotrwałe Warszawa, Malow szafy kartotekowe i aktowe, szafki szkolne, regały magazynowe, szafy biurowe, meble metalowe, szafy ubraniowe, regały metalowe, szafy ognioodporne oraz meble medyczne.
Szkoły znajdą w ich ofercie m.in. szafy ubraniowe, szafy skrytkowe, szafy bhp, szafki szkolne, szafki typu L, szafy gospodarcze, czy też szafy do brudnej i czystej odzieży. W ramach programu cyfrowa szkoła dostępne są też szafki metalowe i depozytory na laptopy.
W ofercie można znaleźć także produkty służące do zabezpieczania mienia takie jak szafa i sejf ogniotrwały Warszawaoraz sejfy i szafy ognioodporne w różnych rozmiarach.


Szafy do laptopów - ABES

Doskonale nadające się na potrzeby programu CYFROWA SZKOŁA szafy na urządzenia przenośne. Specjalnie przystosowane szafy na laptopy, natebooki, netbooki oraz inne urządzenia. Wewnątrz korpusu szaf zamontowana jest listwa, która zawiera gniazda elektryczne (w każdej skrytce jedno gniazdo) do podłączenia laptopów, co umożliwia ładowanie baterii i jednoczesne bezpieczne przechowywanie komputerów. W ofercie firmy znajdują się regały magazynowe metalowe, szafy kartotekowe metalowe, szafki ubraniowe metalowe Warszawa, szafki szkolne ubraniowe, malow szafy aktowe, meble metalowe, szafy biurowe metalowe, regały przesuwne, szafki warsztatowe Warszawa. Szeroki wybór mebli biurowych.


Abes24 - meble metalowe Warszawa

W ofercie firmy znajdują się regały magazynowe metalowe, szafy kartotekowe metalowe, szafki ubraniowe metalowe Warszawa, szafki szkolne ubraniowe, malow szafy aktowe, meble metalowe, szafy biurowe metalowe, regały przesuwne, szafki warsztatowe Warszawa. Szeroki wybór mebli biurowych.


ADVANTIS - język angielski i rosyjski dla firm

Firma ADVANTIS specjalizuje się w szkoleniach dla firm. Prowadzi kurs angielskiego dla firm jak i inne języki na różnych poziomach trudności i poruszające różnorodną tematykę. Największą zaletą kursów organizowanych przez Advantis jest ich indywidualne dopasowanie do konkretnych potrzeb Klienta. Wybór kursu odbywa się na podstawie doboru odpowiadających Klientowi profilów, wśród których znajdują się: rodzaj kursu, grupa docelowa, treści oraz metoda nauczania. Np. język angielski dla firm Warszawa o tematyce informatycznej, kładący nacisk na specjalistyczne słownictwo z zakresu IT, dostosowany do grupy 6 osobowej złożonej z pracowników działu marketingu danej firmy.


AKSON - biuro tłumaczeń

Firma AKSON zajmuje się tłumaczeniami przysięgłymi. Oferuje usługi, które wykonuje tłumacz przysięgły niderlandzki i tłumacz holenderski oraz tłumacz przysięgły belgijskiego i doskonały tłumacz przysięgły flamandzkiego. Tłumaczenia wykonywane są na terenie całego kraju, 24h na dobę - pisemne i ustne. Tłumaczona jest także dokumentacja samochodowa.
Tłumacz przysięgły holenderski wykona dla Państwa również tłumaczenia okolicznościowe. Wszyscy tłumacze są zarejestrowani jako biegli oraz uwzględnieni na liście tłumaczy przysięgłych przy Ministerstwie Sprawiedliwości.


ANIMUSZ - kurs terapii manualnej

Firma ANIMUSZ to zespół doświadczonych masażystów i osteopatów prowadzących kursy masażu w Warszawie i Gdańsku. Oferują m.in. kurs terapii manualnej oraz kurs osteopatii. Szkolenia mają charakter praktycznych zajęć warsztatowych podczas których uczestnicy mają okazję poznawać i ćwiczyć w niewielkich grupach, pod kierunkiem doświadczonego instruktora. To jedyne takie kursy dla fizjoterapeutów. Znajdują one szerokie zastosowanie we współczesnej osteopatii w leczeniu schorzeń kręgosłupa i stawów obwodowych, oraz w nowoczesnej fizjoterapii.


PUB NAD BRZEGIEM - sezonowy pub nad brzegiem Narwi

Firma Pub nad Brzegiem to ogródek piwny usytuowany nad rzeką Narew na plaży miejskiej w Ostrołęce. W pubie można dostać piwo, lody, napoje i przekąski. Pub Ostrołęka organizuje także dyskoteki, koncerty, kino letnie i udostępnia lokal na imprezy okolicznościowe.


BIOENERGONAUKA - badania naukowe dotyczące bioenergoterapii

Prywatny serwis internetowy poświęcony badaniom naukowym dotyczącym bioenergii w rozumieniu medycyny niekonwencjonalnej jej działaniu i korzyściom wynikającym z jej stosowania w bioenergoterapii. Materiały filmowe, artykuły, definicje, dokumenty naukowe. Bioenergoterapia w ujęciu naukowym oraz dowody medyczne potwierdzające jej działanie.
HOME | O NAS | OFERTA | PORTFOLIO | KLIENCI | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT